Nowy dostawca internetu w Zalesiu Śląskim

Nowy dostawca internetu w Zalesiu Śląskim

Nowy dostawca internetu w Zalesiu Śląskim

📅13 kwietnia 2018, 13:10

Na terenie naszej miejscowości została wybudowana nowoczesna sieć światłowodowa, która daje nieograniczone możliwości w zakresie dostępu do globalnej sieci Internet.

„Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi na terenie powiatu : gliwickiego, tarnogórskiego, raciborskiego, strzeleckiego oraz kędzierzyńsko-kozielskiego, zapewniając dostęp do usług telekomunikacyjnych ok. 6000 abonentom końcowym. Nasze usługi świadczymy tylko i wyłącznie w technologii światłowodowej „GPON” Gigabit Optical Pasive Network. Zajęliśmy drugie miejsce w rankingu najszybszy Internet w województwie śląskim organizowanym przez speedtest.pl na podstawie wykonywanych pomiarów przez naszych klientów. Cała nasza infrastruktura została wybudowana z środków własnych, nie korzystaliśmy z jakichkolwiek dofinansowań – dlatego potrafimy docenić każdego klienta. Skąd czerpiemy energię? – Dla nas to coś dużo więcej niż tylko praca – dla nas przede wszystkim to pasja.

Szafa światłowodowa w Zalesiu Śląskim

Szafa światłowodowa w Zalesiu Śląskim

Sieć jest bardzo rozwojowa. Na chwilę obecną usługa jest uruchomiona w Zalesiu śląskim oraz Cisowej. Już niedługo usługa będzie również aktywna w Lichyni oraz w Leśnicy. Naszym klientom oferujemy prędkości rzędu 100 ; 200 a nawet 300 Mbps. Wszystkie nasze prędkości są gwarantowane. Nie stosujemy nieuczciwych sztuczek „do” np. „do 300 Mbps”. Będąc przekonanym za jakość świadczonych przez nas usług wszystkim przyszłym klientom oferujemy bezpłatne miesięczne okresy testowe. W ofercie posiadamy również funkcjonalną telewizję kablową m.in. (CatchUP ; TVGo ; ePVR ; Series Recording ; Time Shift ; Start Over ; Inteligenta Lista Kanałowa, nagrywanie w chmurze oraz na dysku zewnętrznym) oraz telefonię stacjonarną VoIP. Jesteśmy jednymi z nielicznych zakańczającymi swoją sieć światłowodowa bezpośrednio u klienta w domu, nie wspierając się infrastrukturą radiową. Wybudowana przez nas sieć jest całkowicie pasywna co oznacza brak potrzeby stosowania dodatkowych źródeł energii pomiędzy nasza stacja czołową a Państwa modemem w domu – co jest najbardziej zawodne w sieciach telekomunikacyjnych.

W celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta bądź naszymi regionalnymi handlowcami działającymi na Państwa rejonie. Zdajemy sobie sprawę, iż posiadają Państwo trwające umowy z dotychczasowymi operatorami, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom do czasu trwania umowy z dotychczasowym operatorem z naszych usług korzystacie Państwo bezpłatnie. Dziękujemy za zaufanie wszystkim naszym klientom, bez których nasza działalność i istnienie nie byłyby możliwe.”

Zapraszam do współpracy – razem możemy więcej.
Z wyrazami szacunku, Kruczek Krzysztof – właściciel GIGA-COM

Zobacz folder informacyjny

Share this article: