Samstag-Kurs w Zalesiu Śląskim

Samstag-Kurs w Zalesiu Śląskim

Samstag-Kurs w Zalesiu Śląskim

📅02 czerwca 2013, 14:30

1 czerwca 2013 r., w klubie DFK w Zalesiu Śląskim, odbyło się zakończenie Samstag-Kurs, połączone z Dniem Dziecka. Dzieci prowadzone przez panią Izabelę Banaś przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały to czego nauczyły się w czasie kursu.

W spotkaniach uczestniczyli również rodzice, którzy w ten sposób spędzili radośnie czas ze swoimi dziećmi. Pani sołtys dziękuje panu Józefowi Tiszbierek za inicjatywę oraz zrealizowanie tego projektu. Pani Izabeli dziękuje za prowadzenie zajęć oraz uświadomienie zarówno najmłodszych, że naukę można w łatwy sposób połączyć z zabawą i spędzić miło czas.

Uczestnicy kursu otrzymali na zakończenie pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Zabawy oraz konkursy prowadził zespół muzyczny Spektra, za co jestem im wdzięczna gdyż zrobili to nieodpłatnie – dodała Bożena Mróz, sołtys Zalesia Śląskiego. Dla dzieci przygotowane również zostało ognisko, w trakcie którego dzieci piekły kiełbaski. Radny Zalesia Śląskiego – Kazimierz Mierzejewski – zaskoczył dzieci atrakcyjnym deserem w postaci lodów, za których ufundowanie jesteśmy wdzięczni.