Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

📅16 kwietnia 2013, 14:18

10 kwietnia 2013 roku w Leśnicy w Restauracji „Na Szlaku” odbyła się uroczystość wręczenia medali z okazji jubileuszu 50 – lecia pożycia małżeńskiego parom małżeńskim z terenu gminy Leśnica. Pamiątkowe medale dostojnym jubilatom przyznał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Medale zostały wręczone 12 parom małżeńskim, które w ostatnich latach obchodziły swój jubileusz. Wśród jubilatów byli również mieszkańcy Zalesia Śląskiego – Gertruda i Norbert Nierle.

Z okazji tego pięknego jubileuszu złotych godów Burmistrz Leśnicy Łukasz Jastrzembski złożył wszystkim małżonkom najserdeczniejsze gratulacje. Jubilatom życzył długich lat życia oraz doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic. Do życzeń tych również dołączają się mieszkańcy naszego sołectwa.

Źródło: www.lesnica.pl