UWAGA!! Kolejna ważna informacja!

📅10 stycznia 2009, 15:16

Wczoraj od godzin porannych nie działał nasz portal pod nowym adresem www.zalesieslaskie.egmina.info. Wieczorem otrzymałem odpowiedz od administratora serwera, na który przenieśliśmy niedawno całą zawartość naszego serwisu, że serwer ten uległ uszkodzeniu. Wszystkie materiały, które zostały umieszczone na tym serwerze (wszystkie fotoreportaże) uległy zniszczeniu.
Jest nam z tego powodu przykro, gdyż cała kilkuletnia praca poszła na marne. Jedyne co posiadam, to kopie samych stron internetowych, które postaram się jak najszybciej z powrotem umieścić na tym serwerze.

Straciliśmy wszystkie fotoreportaże, które były umieszczone na naszej stronie sołeckiej, parafialnej i OSP. Straciliśmy także już skonfigurowane i przygotowywane strony dla przedszkola i Szkoły Podstawowej w Zalesiu Śląskim. Na serwerze tym także mieliśmy materiały, które przygotowywałem pod stronę internetową dla Lichyni. W chwili obecnej zrobiło się duże zamieszanie, gdyż kilka dni temu prosiliśmy o korzystanie już właśnie z tego nowego serwera oraz adresu a tymczasem uległ on teraz zniszczeniu i jest on bez jakiejkolwiek zawartości. Jedyne stare kopie, które są (bez fotoreportaży) to właśnie jeszcze te, które są aktualnie dostępne na starym serwerze. Wszystkie fotoreportaże były własnie już od dawna składowane i pobierane z tego właśnie nowego serwera.
Proszę zatem o wyrozumiałość i cierpliwość gdyż z przywróceniem samych poszczególnych stron będzie sporo pracy.