Turniej tenisa stołowego

Turniej tenisa stołowego

📅28 stycznia 2006, 14:29

27. i 28. stycznia br. w leśnickiej hali sportowej odbył się turniej tenisa stołowego, zorganizowanym wspólnie przez ks. Wiesława Mroza, Waldemara Bednarka, Kazimierza Mierzejewskiego i Kazimierza Przybyłka, a finansowany był przez Urząd Miasta w Leśnicy.
W pierwszy dzień zawodów, udział wzięło prawie pięćdziesięciu indywidualnych uczestników w różnych przedziałach wiekowych. Nie zabrakło także dużej liczby kibiców, którzy zdołali wysiedzieć tam sporo godzin.
Natomiast w sobotę 28. stycznia, rozegrany został turniej drużynowy, w którym udział wzięła podobna liczba uczestników. Jednak przybyło już o wiele więcej kibiców. Udział w turnieju drużynowym wzięły drużyny z Dolnej, Góry św. Anny, Lichyni, LZS w Leśnicy, Łąk Kozielskich, OSP w Leśnicy, Raszowej, Urzędu Miejskiego w Leśnicy i Wysokiej.
Turniej można uznać za udany, gdyż cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży jak i dorosłych. Znaczy to, że mieszkańcy naszej gminy potrafią wyjść z domów by spotkać się z innymi, ale ważne by było gdzie. W każdym razie, organizatorzy tej imprezy zapewniają, że postarają się by imprez sportowych w naszej gminie było więcej, Być może już wkrótce uda się zorganizować kolejny turniej, tym razem w piłce siatkowej. O szczegółach będziemy informować.

Wyniki z 27.01.2006 r.

Kategoria – Juniorzy:
I miejsce – Czakai Franciszek
II – Bula Dawid
III – Grundt Patryk
IV – Tomys Krystian
V – Bernacki Kamil
VI – Twardowski Adam

Kategoria – Dziewczęta:
I miejsce- Przybytniowska Maja
II – Balwińska Daria
II – Czakai Aneta
III – Górna Anna
IV – Przybytniowska Karolina

Kategoria – Kadeci:
I miejsce – Wojtala Marek
II – Libigocki Paweł
III – Strużyna Krzysztof
IV – Mateja Patryk
V – Kunert Krystian

Kategoria – Seniorzy:
I miejsce – Paterok Gerard
II – Kopa Krzysztof
III – Jeleń Marcin
IV – Nowak Mateusz

Wyniki z 28.01.2006 r. – drużynowy

I miejsce – „Farmer” Lichynia
II – „FC” Wysoka
III – Góra św. Anny
IV – Łąki Kozielskie

Składy drużyn:
„Farmer” Lichynia – Czakai F., Paterok F., Paterok G., Czkai A.
„FC” Wysoka – Chlebosz A., Domerecki P., Chlodek D., Janda T.
Góra św. Anny – Sotor P., Górecki K., Plechetka A., Kucharczyk M.
Łąki Kozielskie – Góra J., Góra K., Nastmar D., Zagrol B.
Dolna – Daniel A., Horowski W.
LZS Leśnica – Żabiński A., Majba Ł., Myszkowski D., Przybytniowska M.
OSP Leśnica – Mazur P., Kaszuba Ł., Łopata W., Stelmach R.
Raszowa – Kriner P., Murlowski J., Murlowski A., Murlowski M.
UM w Leśnicy – Bednarek W., ks. Mroz W., Przybyłek K., Górna A.