To już 3 lata!

To już 3 lata!

📅05 maja 2005, 14:10

Dokładnie 3 lata temu, 5 maja 2002 roku uruchomiliśmy serwis reprezentujący naszą miejscowość Zalesie Śląskie. Pierwsza, pełna nazwa była zbliżona do obecnej. Serwis nosił nazwę Zalesie.online. Po wielu zmianach jakie zaszły w serwisie, nazwa serwisu przeistoczyła się w Vortal Informacyjny Zalesie.online. Nazwa ta przybrała taką postać, gdyż serwis nas rozrósł się do czterech głównych kategorii – każda na innych temat. Serwis ciągle się rozwija i staramy się na bieżąco umieszczać tutaj ważniejsze informacje, które mają miejsce w naszej okolicy. Nie zawsze nam się to udaje, gdyż nie zawsze dowiadujemy się o pewnych sprawach na czas.
Patrząc od strony statystycznej naszego serwisu, możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni. W ciągu ostatniego roku odwiedziło nasz serwis około 8 tysięcy gości, co daje około 20 odwiedzin dziennie. Jest to zatem normalny stan dziennych odwiedzin, jaki notujemy od początku istnienia serwisu.
Myślę, że serwis będzie dalej się rozwijać i będzie nadal tak często odwiedzany jak do tej pory. Przy okazji pragnę jeszcze bardzo podziękować tym, bez których rozwój tego serwisu byłby niemożliwy, a więc tym, którzy wsparli nas finansowo i dzięki temu mogliśmy zakupić sporą przestrzeń na serwerze. Dziękuje także tym, którzy pomogli nam w uzupełnianiu treści każdej z witryn.

Redakcja serwisu Zalesie.online