Nasze drugie urodziny!

Nasze drugie urodziny!

📅05 maja 2004, 13:43

Tak, to już dwa lata na internetowym rynku istnieje nasz serwis Zalesie.online, który ciągle się rozwija. Wydawało by się, że przez tak długi czas wszystko powinno być już gotowe, ale tak nie jest. Ciągle coś trzeba zmienić, ulepszyć i wprowadzać nowe technologie i lepsze rozwiązania. Nie jest jednak sprawą łatwą jak się nam na początku wydawało prowadzić taki serwis, który na początku stanowił jedyny dział, a który ograniczał się do spraw związanych z wydarzeniami w naszej miejscowości oraz ogólnie przedstawiał sprawę OSP, SP i naszej parafii.
W końcu zaszła zmiana i w ciągu ostatniego roku udało nam się stworzyć zupełnie nowy serwis o nie zmienionej nazwie, ale (za)wartości. Powstał Vortal, który zawiera kilka działów, które już wspomnieliśmy. Mamy nadzieje, że zmiana ta wpłynęła jedynie pozytywnie na nasz wizerunek. Ostatnie dwa lata to około 11.000 odsłon naszej witryny, co jednak nie jest zgodne z konkretną liczbą ludzi, która nas odwiedziła, a więc nie piszemy, że było tu aż 11 tysięcy ludzi co jest chyba rzeczą nieważną. Cieszymy się, że choć nie jest to liczba ludzi jaka nas odwiedziła, to i tak sugeruje to, że ciągle są osoby (średnio ok. 15-20), które codziennie sprawdzają zawartość vortalu. Cieszymy się, że otrzymujemy listy od naszych byłych mieszkańców i nie tylko. Cieszymy się, że serwis nas stał się miejscem przydatnych informacji studentce z Krakowa, która szukał takich informacji o Górze św. Anny. Cieszy nas także fakt, że ciągle jesteśmy potrzebni. Może serwis i jego zawartość nie dorównuje poziomem profesjonalnie prowadzonym portalom, ale cieszymy się, że jesteśmy akceptowani.
Dziękujemy zatem wszystkim, którzy wpisują adres naszej witryny w swoich przeglądarkach i szperają w naszych archiwach. Dziękujemy tym, którzy ciągle towarzyszą nam w naszych dyskusjach na forum a ich nie jest mało 😉 No i na koniec dziękujemy tym, dzięki którym istniejemy, a są to byli mieszkańcy Zalesia, którzy postanowili nam pomóc i wesprzeć finansowo w zakupie nowego serwera. Dziękujemy!